FAQTurystykaZdrowie i Uroda

Nad morze czy w góry z małymi dziećmi?

Wyjazd z dziećmi zawsze trzeba dobrze zorganizować i zastanowić się, jaki kierunek obrać, żeby jak najkorzystniej wykorzystać czas urlopu.

Górskie wycieczki z dziećmi

Każdy rodzic, który uwielbia piesze wycieczki, wie, że mając dziecko, nie zawsze możliwe jest zdobycie wspólnie szczytu, a to dlatego, że trzeba zważać na bezpieczeństwo najmłodszych oraz brać pod uwagę to, że nie są oni aż tak wytrzymali, jak dorośli.

Morskie kąpiele w słońcu

Planując urlop nad morzem w towarzystwie najmłodszych, warto wziąć pod uwagę to, że nie będzie można przebywać cały dzień na plaży. Jest to niewskazane, bez względu na to, jakich kremów się użyje, żeby zabezpieczyć skórę przed poparzeniami.

Wakacyjne decyzje

Wakacje z dziećmi zawsze wymagają niemałej logistyki. Trzeba przede wszystkim zdecydować, czy wybrać się nad morze czy w góry. Każda z tych opcji wydaje się kusząca, bo związane są z tym różne atrakcje, które można zastać na miejscu. Nad morzem dzieci chętnie spędzają czas na plaży i budują zamki z piasku oraz zbierają muszelki, a w górach można odwiedzić termy, które także mogą okazać się nie lada atrakcją. Poza tym można wjechać na szczyt kolejką i w ten sposób spędzić przyjemnie dzień z najbliższymi.